Speelsters

Maire Gerritsen (K), Karlijn van Os (K), Luna Berkhout, Sophie Boots, Sanne van Westen, Emma Wigbout, Bo Dudink, Babeth Haakman, Nicky Hoekstra, Gemma Borst, Kris Klein, Anna Slikker,Juliëtte Jong, Tess de Vries

Coach / Begeleiding

Marco Hoekstra
Sonja Bakkum

Trainers

Rik Boonkamp
Mandy Burrekers (keepers)

Teamsponsors

Programma

WanneerThuisUitLocatie
Za 17 november - 19:00Savosa DB1#HV Quintus DB2Aksent
Zo 18 november - 11:05Vrone DB1Houten DB1#Oostwal, de
Zo 18 november - 11:45Geel Zwart DB1#Green Park Aalsmeer DB1Multitreffer, de
Zo 18 november - 12:05OTTO Work Force/VOC DB2Leidsche Rijn DB1Elzenhagen
Zo 18 november - 12:15Westfriesland/SEW DB2Hercules DB1Dres, de
Zo 18 november - 13:25Verburch DB1JuRo Unirek VZV/Niedorp DB2J.v.d.Valkhal
WanneerThuisUitLocatie
Za 24 november - 19:00Savosa DB1#JuRo Unirek VZV/Niedorp DB2Aksent
Zo 25 november - 10:05Hercules DB1Geel Zwart DB1#Boswijk sporthal
Zo 25 november - 12:10Green Park Aalsmeer DB1OTTO Work Force/VOC DB2Bloemhof
Zo 25 november - 14:10HV Quintus DB2Westfriesland/SEW DB2Eekhout Hal
Zo 25 november - 14:10Leidsche Rijn DB1Vrone DB1Europahal Vleuten
Zo 25 november - 15:50Houten DB1#Verburch DB1Sporthal The Dome
WanneerThuisUitLocatie
Za 01 december - 18:45Verburch DB1Leidsche Rijn DB1J.v.d.Valkhal
Zo 02 december - 11:40Geel Zwart DB1#HV Quintus DB2Multitreffer, de
Zo 02 december - 12:00OTTO Work Force/VOC DB2Hercules DB1Elzenhagen
Zo 02 december - 12:10Vrone DB1Green Park Aalsmeer DB1Oostwal, de
Zo 02 december - 13:30JuRo Unirek VZV/Niedorp DB2Houten DB1#Zijveld, 't
Zo 02 december - 14:15Westfriesland/SEW DB2Savosa DB1#Dres, de
WanneerThuisUitLocatie
Zo 09 december - 12:00Savosa DB1#Geel Zwart DB1#Aksent
Zo 09 december - 12:00Green Park Aalsmeer DB1Verburch DB1Bloemhof
Zo 09 december - 12:25Hercules DB1Vrone DB1Boswijk sporthal
Zo 09 december - 12:50Leidsche Rijn DB1Houten DB1#Europahal Vleuten
Zo 09 december - 13:00Westfriesland/SEW DB2JuRo Unirek VZV/Niedorp DB2Dres, de
Zo 09 december - 13:05HV Quintus DB2OTTO Work Force/VOC DB2Eekhout Hal
WanneerThuisUitLocatie
Za 15 december - 17:30Houten DB1#Green Park Aalsmeer DB1Sporthal The Dome
Zo 16 december - 11:40Geel Zwart DB1#Westfriesland/SEW DB2Multitreffer, de
Zo 16 december - 12:05OTTO Work Force/VOC DB2Savosa DB1#Elzenhagen
Zo 16 december - 13:25Verburch DB1Hercules DB1J.v.d.Valkhal
Zo 16 december - 14:30Vrone DB1HV Quintus DB2Oostwal, de
Zo 16 december - 16:15JuRo Unirek VZV/Niedorp DB2Leidsche Rijn DB1Zijveld, 't
WanneerThuisUitLocatie
Za 05 januari - 16:15JuRo Unirek VZV/Niedorp DB2Geel Zwart DB1#Zijveld, 't
Za 05 januari - 18:45Verburch DB1HV Quintus DB2J.v.d.Valkhal
Zo 06 januari - 12:00OTTO Work Force/VOC DB2Westfriesland/SEW DB2Elzenhagen
Zo 06 januari - 12:55Houten DB1#Hercules DB1Sporthal The Dome
Zo 06 januari - 13:30Leidsche Rijn DB1Green Park Aalsmeer DB1Europahal Vleuten
Zo 06 januari - 14:40Vrone DB1Savosa DB1#Oostwal, de
WanneerThuisUitLocatie
Za 12 januari - 19:00Savosa DB1#Verburch DB1Aksent
Zo 13 januari - 11:00Westfriesland/SEW DB2Vrone DB1Dres, de
Zo 13 januari - 11:40HV Quintus DB2Houten DB1#Eekhout Hal
Zo 13 januari - 12:40Green Park Aalsmeer DB1JuRo Unirek VZV/Niedorp DB2Bloemhof
Zo 13 januari - 13:40Geel Zwart DB1#OTTO Work Force/VOC DB2Multitreffer, de
Zo 13 januari - 15:00Hercules DB1Leidsche Rijn DB1Boswijk sporthal
WanneerThuisUitLocatie
Za 19 januari - 18:20Houten DB1#Savosa DB1#Sporthal The Dome
Zo 20 januari - 12:10Leidsche Rijn DB1HV Quintus DB2Europahal Vleuten
Zo 20 januari - 12:15Verburch DB1Westfriesland/SEW DB2J.v.d.Valkhal
Zo 20 januari - 13:30Green Park Aalsmeer DB1Hercules DB1Bloemhof
Zo 20 januari - 14:10Vrone DB1Geel Zwart DB1#Oostwal, de
Zo 20 januari - 16:15JuRo Unirek VZV/Niedorp DB2OTTO Work Force/VOC DB2Zijveld, 't
WanneerThuisUitLocatie
Za 26 januari - 19:00Savosa DB1#Leidsche Rijn DB1Aksent
Zo 27 januari - 11:40Geel Zwart DB1#Verburch DB1Multitreffer, de
Zo 27 januari - 12:05OTTO Work Force/VOC DB2Vrone DB1Elzenhagen
Zo 27 januari - 12:15Westfriesland/SEW DB2Houten DB1#Dres, de
Zo 27 januari - 12:20Hercules DB1JuRo Unirek VZV/Niedorp DB2Boswijk sporthal
Zo 27 januari - 12:30HV Quintus DB2Green Park Aalsmeer DB1Eekhout Hal
WanneerThuisUitLocatie
Zo 03 februari - 11:00Green Park Aalsmeer DB1Savosa DB1#Bloemhof
Zo 03 februari - 11:05Hercules DB1HV Quintus DB2Boswijk sporthal
Zo 03 februari - 12:15Verburch DB1OTTO Work Force/VOC DB2J.v.d.Valkhal
Zo 03 februari - 12:20Leidsche Rijn DB1Westfriesland/SEW DB2Europahal Vleuten
Zo 03 februari - 13:45JuRo Unirek VZV/Niedorp DB2Vrone DB1Zijveld, 't
Zo 03 februari - 14:10Houten DB1#Geel Zwart DB1#Sporthal The Dome
WanneerThuisUitLocatie
Za 09 februari - 19:00Savosa DB1#Hercules DB1Aksent
Zo 10 februari - 10:30Westfriesland/SEW DB2Green Park Aalsmeer DB1Westfrieslandhal/De Bloesem
Zo 10 februari - 11:40Geel Zwart DB1#Leidsche Rijn DB1Multitreffer, de
Zo 10 februari - 12:05OTTO Work Force/VOC DB2Houten DB1#Elzenhagen
Zo 10 februari - 13:55HV Quintus DB2JuRo Unirek VZV/Niedorp DB2Eekhout Hal
Zo 10 februari - 14:40Vrone DB1Verburch DB1Oostwal, de
WanneerThuisUitLocatie
Za 16 februari - 17:30JuRo Unirek VZV/Niedorp DB2Verburch DB1Zijveld, 't
Zo 17 februari - 11:15Hercules DB1Westfriesland/SEW DB2Boswijk sporthal
Zo 17 februari - 12:00Green Park Aalsmeer DB1Geel Zwart DB1#Bloemhof
Zo 17 februari - 12:00HV Quintus DB2Savosa DB1#Eekhout Hal
Zo 17 februari - 12:30Houten DB1#Vrone DB1Sporthal The Dome
Zo 17 februari - 13:25Leidsche Rijn DB1OTTO Work Force/VOC DB2Europahal Vleuten
WanneerThuisUitLocatie
Zo 10 maart - 11:35Geel Zwart DB1#Hercules DB1Multitreffer, de
Zo 10 maart - 12:05OTTO Work Force/VOC DB2Green Park Aalsmeer DB1Elzenhagen
Zo 10 maart - 12:10Vrone DB1Leidsche Rijn DB1Oostwal, de
Zo 10 maart - 12:15Westfriesland/SEW DB2HV Quintus DB2Dres, de
Zo 10 maart - 12:15Verburch DB1Houten DB1#J.v.d.Valkhal
Zo 10 maart - 16:15JuRo Unirek VZV/Niedorp DB2Savosa DB1#Zijveld, 't
WanneerThuisUitLocatie
Za 16 maart - 19:00Savosa DB1#Westfriesland/SEW DB2Aksent
Zo 17 maart - 11:45HV Quintus DB2Geel Zwart DB1#Eekhout Hal
Zo 17 maart - 12:10Green Park Aalsmeer DB1Vrone DB1Bloemhof
Zo 17 maart - 13:25Leidsche Rijn DB1Verburch DB1Europahal Vleuten
Zo 17 maart - 13:45Hercules DB1OTTO Work Force/VOC DB2Boswijk sporthal
Zo 17 maart - 14:15Houten DB1#JuRo Unirek VZV/Niedorp DB2Sporthal The Dome
WanneerThuisUitLocatie
Zo 24 maart - 11:00JuRo Unirek VZV/Niedorp DB2Westfriesland/SEW DB2Zijveld, 't
Zo 24 maart - 11:40Geel Zwart DB1#Savosa DB1#Multitreffer, de
Zo 24 maart - 12:15Verburch DB1Green Park Aalsmeer DB1J.v.d.Valkhal
Zo 24 maart - 14:00Houten DB1#Leidsche Rijn DB1Sporthal The Dome
Zo 24 maart - 14:30OTTO Work Force/VOC DB2HV Quintus DB2Elzenhagen
Zo 24 maart - 15:30Vrone DB1Hercules DB1Oostwal, de
WanneerThuisUitLocatie
Za 06 april - 19:00Savosa DB1#OTTO Work Force/VOC DB2Aksent
Zo 07 april - 11:10Hercules DB1Verburch DB1Boswijk sporthal
Zo 07 april - 12:30Green Park Aalsmeer DB1Houten DB1#Bloemhof
Zo 07 april - 13:00HV Quintus DB2Vrone DB1Eekhout Hal
Zo 07 april - 13:15Leidsche Rijn DB1JuRo Unirek VZV/Niedorp DB2Europahal Vleuten
Zo 07 april - 13:15Westfriesland/SEW DB2Geel Zwart DB1#Westfrieslandhal/De Bloesem

Tussenstand veld

#TeamGWGLVP+-
1J.H.C. DB1540187469
2Westfriesland/SEW DB2530269168
3Spartanen DB1521256973
4Con Zelo DB1521256274
5Westfriezen DB1520346973
6Geel Zwart DB1#510427583

Tussenstand zaal

#TeamGWGLVP+-
1HV Quintus DB266001214875
2Westfriesland/SEW DB265011013282
3Savosa DB1#65011013894
4Vrone DB165011013290
5Green Park Aalsmeer DB163036130111
6Verburch DB16303695112
7OTTO Work Force/VOC DB262135113126
8Geel Zwart DB1#62044112115
9Hercules DB16204492115
10Houten DB1#62044102139
11JuRo Unirek VZV/Niedorp DB26015174108
12Leidsche Rijn DB16006050151