Speelsters

Sasja Pijsel (K), Meike Druif (K), Britte Ligthart,Terry van Kesteren, Bente Koopman, Floor Ligthart, Lara Hoekstra, Indy Huele, Lotus Dekker, Wies van der Laan, Maud van der Laan, Noortje Spekken, Max Schoon

Coach / Begeleiding

Jeroen Smits
Rina Huele

Trainers

Jeroen Smits
Merel Smit
Karin Burrekers

Teamsponsors

Programma

WanneerThuisUitLocatie
Za 17 november - 12:30Victoria O DC1#Tornado DC1#Stap, de
Zo 18 november - 11:50D.S.O. DC1JuRo Unirek/VZV DC2Slenk, de
Zo 18 november - 17:05Commandeur/VVW DC1Westfriesland/SEW DC3Dars, de
WanneerThuisUitLocatie
Za 24 november - 11:20Tornado DC1#Commandeur/VVW DC1Waardergolf
Zo 25 november - 10:00JuRo Unirek/VZV DC2Niedorp DC1#Zijveld, 't
Zo 25 november - 12:00SV De Valken DC1D.S.O. DC1Banne, de
Zo 25 november - 13:40Hauwert DC1#Victoria O DC1#Dres, de
WanneerThuisUitLocatie
Za 01 december - 12:30Victoria O DC1#Niedorp DC1#Stap, de
Zo 02 december - 10:30Commandeur/VVW DC1Hauwert DC1#Dars, de
Zo 02 december - 12:40D.S.O. DC1Westfriesland/SEW DC3Slenk, de
Zo 02 december - 14:00SV De Valken DC1JuRo Unirek/VZV DC2Banne, de
WanneerThuisUitLocatie
Za 08 december - 12:25Victoria O DC1#JuRo Unirek/VZV DC2Stap, de
Za 08 december - 13:35Tornado DC1#D.S.O. DC1Waardergolf
Za 08 december - 16:15Westfriesland/SEW DC3SV De Valken DC1Westfrieslandhal/De Bloesem
Zo 09 december - 11:35Niedorp DC1#Commandeur/VVW DC1Niedorphal
WanneerThuisUitLocatie
Za 15 december - 14:15JuRo Unirek/VZV DC2Westfriesland/SEW DC3Zijveld, 't
Zo 16 december - 11:00SV De Valken DC1Tornado DC1#Banne, de
Zo 16 december - 13:50Commandeur/VVW DC1Victoria O DC1#Dars, de
Zo 16 december - 14:30D.S.O. DC1Hauwert DC1#Slenk, de
WanneerThuisUitLocatie
Za 22 december - 14:10Niedorp DC1#Hauwert DC1#Niedorphal
WanneerThuisUitLocatie
Za 05 januari - 14:30JuRo Unirek/VZV DC2Commandeur/VVW DC1Zijveld, 't
Za 05 januari - 16:00Westfriesland/SEW DC3Tornado DC1#Westfrieslandhal/De Bloesem
Zo 06 januari - 11:15Hauwert DC1#SV De Valken DC1Dres, de
Zo 06 januari - 13:30D.S.O. DC1Niedorp DC1#Slenk, de
WanneerThuisUitLocatie
Za 12 januari - 11:15Westfriesland/SEW DC3Hauwert DC1#Westfrieslandhal/De Bloesem
Za 12 januari - 13:05Tornado DC1#JuRo Unirek/VZV DC2Waardergolf
Zo 13 januari - 10:00Victoria O DC1#D.S.O. DC1Stap, de
Zo 13 januari - 13:25Niedorp DC1#SV De Valken DC1Niedorphal
WanneerThuisUitLocatie
Za 19 januari - 16:00Westfriesland/SEW DC3Niedorp DC1#Westfrieslandhal/De Bloesem
Za 19 januari - 17:20Tornado DC1#Hauwert DC1#Waardergolf
Zo 20 januari - 14:05SV De Valken DC1Victoria O DC1#Banne, de
Zo 20 januari - 14:40D.S.O. DC1Commandeur/VVW DC1Slenk, de
WanneerThuisUitLocatie
Za 26 januari - 17:30JuRo Unirek/VZV DC2Hauwert DC1#Zijveld, 't
Zo 27 januari - 11:00Victoria O DC1#Westfriesland/SEW DC3Stap, de
Zo 27 januari - 11:20Commandeur/VVW DC1SV De Valken DC1Dars, de
Zo 27 januari - 13:25Niedorp DC1#Tornado DC1#Niedorphal
WanneerThuisUitLocatie
Za 02 februari - 14:30Westfriesland/SEW DC3Commandeur/VVW DC1Westfrieslandhal/De Bloesem
Za 02 februari - 17:55Tornado DC1#Victoria O DC1#Waardergolf
Zo 03 februari - 09:45Hauwert DC1#Niedorp DC1#Dres, de
Zo 03 februari - 11:00JuRo Unirek/VZV DC2D.S.O. DC1Zijveld, 't
WanneerThuisUitLocatie
Za 09 februari - 12:40Victoria O DC1#Hauwert DC1#Stap, de
Zo 10 februari - 13:10D.S.O. DC1SV De Valken DC1Slenk, de
Zo 10 februari - 14:15Niedorp DC1#JuRo Unirek/VZV DC2Niedorphal
Zo 10 februari - 15:30Commandeur/VVW DC1Tornado DC1#Klamp. de
WanneerThuisUitLocatie
Za 02 maart - 16:00Westfriesland/SEW DC3D.S.O. DC1Westfrieslandhal/De Bloesem
Zo 03 maart - 11:00JuRo Unirek/VZV DC2SV De Valken DC1Zijveld, 't
Zo 03 maart - 12:15Hauwert DC1#Commandeur/VVW DC1Dres, de
Zo 03 maart - 14:10Niedorp DC1#Victoria O DC1#Niedorphal
WanneerThuisUitLocatie
Za 09 maart - 14:20JuRo Unirek/VZV DC2Victoria O DC1#Zijveld, 't
Zo 10 maart - 10:30Commandeur/VVW DC1Niedorp DC1#Dars, de
Zo 10 maart - 11:40D.S.O. DC1Tornado DC1#Slenk, de
Zo 10 maart - 11:45SV De Valken DC1Westfriesland/SEW DC3Banne, de
WanneerThuisUitLocatie
Za 16 maart - 12:25Victoria O DC1#Commandeur/VVW DC1Stap, de
Za 16 maart - 16:05Tornado DC1#SV De Valken DC1Waardergolf
Za 16 maart - 16:15Westfriesland/SEW DC3JuRo Unirek/VZV DC2Westfrieslandhal/De Bloesem
Zo 17 maart - 11:00Hauwert DC1#D.S.O. DC1Dres, de
WanneerThuisUitLocatie
Za 23 maart - 11:30Tornado DC1#Westfriesland/SEW DC3Waardergolf
Zo 24 maart - 09:30Commandeur/VVW DC1JuRo Unirek/VZV DC2Dars, de
Zo 24 maart - 13:15Niedorp DC1#D.S.O. DC1Niedorphal
Zo 24 maart - 15:15SV De Valken DC1Hauwert DC1#Banne, de

Tussenstand veld

#TeamGWGLVP+-
1KSV DC177001417469
2SV De Valken DC175111115996
3Westfriesland/SEW DC375111113990
4JuRo Unirek/VZV DC273137126109
5D.S.O. DC172236121102
6Lacom '91 DC17214574120
7KRAS/Volendam DC17106271122
8Niedorp DC1#7007039195

Tussenstand zaal

#TeamGWGLVP+-
1Niedorp DC1#330066442
2Hauwert DC1#320145339
3Tornado DC1#320144936
4D.S.O. DC1210124443
5Commandeur/VVW DC1210123441
6Westfriesland/SEW DC3310224849
7Victoria O DC1#310225458
8SV De Valken DC1310224959
9JuRo Unirek/VZV DC2200201846