Speelsters

Jip Houtsma, Isabel de Valk, Veerle van Hal, Joyce Laan, Sita Wijte, Senna Kunst, Anouk Molenaar, Fleur Schouten

Coach / Begeleiding

Mike Schouten
Mieke Bregman

Trainers

Lydia van der Velden
Marga Mol
Mike Schouten

Teamsponsors

Programma

WanneerThuisUitLocatie
Za 19 januari - 14:00Westfriesland/SEW D1Westfriezen D1Dres, de
Za 19 januari - 14:25JuRo Unirek/VZV D1Commandeur/VVW D1Zijveld, 't
Zo 20 januari - 10:25DSS D1#Vrone D1Waterakkers, de
Zo 20 januari - 11:25Z.A.P. D1KSV D1Zwaluwenvlucht, de
WanneerThuisUitLocatie
Za 26 januari - 11:30Vrone D1Z.A.P. D1Oostwal, de
Za 26 januari - 12:40Commandeur/VVW D1Westfriesland/SEW D1Dars, de
Zo 27 januari - 09:45Westfriezen D1DSS D1#Zwaag
Zo 27 januari - 11:00KSV D1Con Zelo D1#Waardergolf
Zo 27 januari - 17:00JuRo Unirek/VZV D1Vrone D1Oostwal, de
WanneerThuisUitLocatie
Za 02 februari - 11:20Vrone D1Westfriezen D1Oostwal, de
Za 02 februari - 12:00JuRo Unirek/VZV D1KSV D1Zijveld, 't
Zo 03 februari - 08:50DSS D1#Commandeur/VVW D1Waterakkers, de
Zo 03 februari - 11:15Z.A.P. D1Con Zelo D1#Zwaluwenvlucht, de
WanneerThuisUitLocatie
Za 09 februari - 12:45Westfriezen D1Z.A.P. D1Zwaag
Zo 10 februari - 11:00KSV D1Westfriesland/SEW D1De Draai
Zo 10 februari - 11:30Commandeur/VVW D1Vrone D1Dars, de
Zo 10 februari - 12:00Con Zelo D1#JuRo Unirek/VZV D1Zijveld, 't
WanneerThuisUitLocatie
Za 23 februari - 17:35Westfriezen D1Commandeur/VVW D1Zwaag
WanneerThuisUitLocatie
Za 02 maart - 10:00Z.A.P. D1JuRo Unirek/VZV D1Zwaluwenvlucht, de
Za 02 maart - 12:00Westfriesland/SEW D1Con Zelo D1#Dres, de
Za 02 maart - 13:40DSS D1#KSV D1Waterakkers, de
WanneerThuisUitLocatie
Za 09 maart - 12:30JuRo Unirek/VZV D1Westfriesland/SEW D1Zijveld, 't
Za 09 maart - 16:25Con Zelo D1#DSS D1#Zijveld, 't
Zo 10 maart - 10:00Z.A.P. D1Commandeur/VVW D1Zwaluwenvlucht, de
Zo 10 maart - 11:00KSV D1Vrone D1Waardergolf
WanneerThuisUitLocatie
Za 16 maart - 13:50Vrone D1Con Zelo D1#Oostwal, de
Za 16 maart - 14:00Westfriesland/SEW D1Z.A.P. D1Dres, de
Za 16 maart - 15:15Westfriezen D1KSV D1Zwaag
Zo 17 maart - 10:50DSS D1#JuRo Unirek/VZV D1Waterakkers, de
WanneerThuisUitLocatie
Za 23 maart - 11:00Commandeur/VVW D1KSV D1Dars, de
Za 23 maart - 11:35Vrone D1JuRo Unirek/VZV D1Oostwal, de
Za 23 maart - 13:00Westfriezen D1Con Zelo D1#Zwaag
Zo 24 maart - 15:10DSS D1#Westfriesland/SEW D1Waterakkers, de

Tussenstand veld

#TeamGWGLVP+-
1Westfriesland/SEW D177001420082
2Westfriezen D175111111764
3DSS D1#75021011470
4Vrone D1740389088
5JuRo Unirek/VZV D17313710375
6Geel Zwart D17205488128
7D.S.O. D1#7106299143
8KRAS/Volendam D27007030191

Tussenstand zaal

#TeamGWGLVP+-
1Westfriesland/SEW D1871015164111
2DSS D1#861113142113
3Westfriezen D184139110103
4JuRo Unirek/VZV D17403810282
5KSV D183147117108
6Vrone D17205499141
7Z.A.P. D18206494134
8Commandeur/VVW D1210123433
9Con Zelo D1#8107289126