Speelsters

Mirthe Kok (K), Shaye Kok, Rosa Ham, Holly Nuij, Indy de Decker, Liv Commandeur, Loes van Diepen, Suus van der Neut

Coach / Begeleiding

Bart Commandeur
Tojana van Diepen

Trainers

Monique Veer

Teamsponsors

Programma

WanneerThuisUitLocatie
Za 17 november - 12:20Commandeur/VVW D1Westfriezen D2Dars, de
Za 17 november - 12:45Spartanen D1DSS D3#Westfrieslandhal/De Bloesem
Zo 18 november - 10:05JuRo Unirek/VZV D2Westfriesland/SEW D2Zijveld, 't
Zo 18 november - 12:35Schagen D1#St. George D1Spartahal, de
WanneerThuisUitLocatie
Za 24 november - 14:30Westfriezen D2Spartanen D1Zwaag
Za 24 november - 14:45Commandeur/VVW D1St. George D1Dars, de
Za 24 november - 14:50Westfriesland/SEW D2Schagen D1#Dres, de
Zo 25 november - 13:30Excelsior '53 D1#JuRo Unirek/VZV D2Kloet, de
WanneerThuisUitLocatie
Za 01 december - 09:50Spartanen D1St. George D1Westfrieslandhal/De Bloesem
Za 01 december - 11:25JuRo Unirek/VZV D2DSS D3#Zijveld, 't
Za 01 december - 13:20Commandeur/VVW D1Schagen D1#Dars, de
Zo 02 december - 11:55Excelsior '53 D1#Westfriesland/SEW D2Kloet, de
WanneerThuisUitLocatie
Za 08 december - 10:05Commandeur/VVW D1Westfriesland/SEW D2Dars, de
Za 08 december - 12:45Westfriezen D2JuRo Unirek/VZV D2Zwaag
Zo 09 december - 12:35Schagen D1#Spartanen D1Spartahal, de
Zo 09 december - 12:45DSS D3#Excelsior '53 D1#Waterakkers, de
WanneerThuisUitLocatie
Za 15 december - 10:25Spartanen D1Commandeur/VVW D1Westfrieslandhal/De Bloesem
Za 15 december - 12:45JuRo Unirek/VZV D2St. George D1Zijveld, 't
Za 15 december - 15:45Westfriesland/SEW D2DSS D3#Dres, de
Zo 16 december - 12:20Excelsior '53 D1#Westfriezen D2Flint, de
WanneerThuisUitLocatie
Za 05 januari - 13:45JuRo Unirek/VZV D2Schagen D1#Zijveld, 't
Za 05 januari - 14:45Westfriesland/SEW D2Spartanen D1Dres, de
Zo 06 januari - 12:40DSS D3#Westfriezen D2Waterakkers, de
Zo 06 januari - 13:45Excelsior '53 D1#St. George D1Kloet, de
WanneerThuisUitLocatie
Za 12 januari - 10:00Commandeur/VVW D1JuRo Unirek/VZV D2Dars, de
Zo 13 januari - 11:00Westfriezen D2Westfriesland/SEW D2Zwaag
Zo 13 januari - 12:35Schagen D1#Excelsior '53 D1#Spartahal, de
Zo 13 januari - 14:15St. George D1DSS D3#Koggenhal
WanneerThuisUitLocatie
Za 19 januari - 11:45JuRo Unirek/VZV D2Spartanen D1Zijveld, 't
Za 19 januari - 16:25Excelsior '53 D1#Commandeur/VVW D1Kloet, de
Zo 20 januari - 12:10DSS D3#Schagen D1#Waterakkers, de
Zo 20 januari - 15:00Westfriezen D2St. George D1Zwaag
WanneerThuisUitLocatie
Za 26 januari - 12:10Spartanen D1Excelsior '53 D1#Westfrieslandhal/De Bloesem
Za 26 januari - 12:35Commandeur/VVW D1DSS D3#Dars, de
Za 26 januari - 16:45Westfriesland/SEW D2St. George D1Dres, de
Zo 27 januari - 11:40Schagen D1#Westfriezen D2Spartahal, de
WanneerThuisUitLocatie
Za 02 februari - 13:50DSS D3#Spartanen D1Waterakkers, de
Za 02 februari - 14:00Westfriesland/SEW D2JuRo Unirek/VZV D2Dres, de
Za 02 februari - 15:30Westfriezen D2Commandeur/VVW D1Zwaag
Zo 03 februari - 11:05St. George D1Schagen D1#Koggenhal
WanneerThuisUitLocatie
Za 09 februari - 10:20Spartanen D1Westfriezen D2Westfrieslandhal/De Bloesem
Za 09 februari - 13:00St. George D1Commandeur/VVW D1Koggenhal
Zo 10 februari - 10:30JuRo Unirek/VZV D2Excelsior '53 D1#Zijveld, 't
Zo 10 februari - 12:35Schagen D1#Westfriesland/SEW D2Spartahal, de
WanneerThuisUitLocatie
Za 02 maart - 12:45Westfriesland/SEW D2Excelsior '53 D1#Dres, de
Za 02 maart - 12:50DSS D3#JuRo Unirek/VZV D2Waterakkers, de
Zo 03 maart - 12:00St. George D1Spartanen D1Koggenhal
Zo 03 maart - 12:35Schagen D1#Commandeur/VVW D1Spartahal, de
WanneerThuisUitLocatie
Za 09 maart - 09:45Spartanen D1Schagen D1#Westfrieslandhal/De Bloesem
Za 09 maart - 11:45JuRo Unirek/VZV D2Westfriezen D2Zijveld, 't
Za 09 maart - 16:20Westfriesland/SEW D2Commandeur/VVW D1Dres, de
Zo 10 maart - 12:30Excelsior '53 D1#DSS D3#Kloet, de
WanneerThuisUitLocatie
Za 16 maart - 11:00Commandeur/VVW D1Spartanen D1Dars, de
Za 16 maart - 13:45Westfriezen D2Excelsior '53 D1#Zwaag
Zo 17 maart - 10:00St. George D1JuRo Unirek/VZV D2Koggenhal
Zo 17 maart - 12:30DSS D3#Westfriesland/SEW D2Waterakkers, de
WanneerThuisUitLocatie
Za 23 maart - 09:00Spartanen D1Westfriesland/SEW D2Westfrieslandhal/De Bloesem
Za 23 maart - 14:45Westfriezen D2DSS D3#Zwaag
Zo 24 maart - 10:00St. George D1Excelsior '53 D1#Koggenhal
Zo 24 maart - 13:35Schagen D1#JuRo Unirek/VZV D2Spartahal, de

Tussenstand veld

#TeamGWGLVP+-
1KSV D177001413453
2Tornado D175021010763
3A & O D17502109874
4Con Zelo D1#740388556
5DSS D3#7403810897
6Westfriesland/SEW D2720545988
7J.H.C. D17106264116
8Jupiter '76 D1#7007028136

Tussenstand zaal

#TeamGWGLVP+-
1Commandeur/VVW D1330066738
2Westfriezen D2330066345
3Excelsior '53 D1#320145041
4Spartanen D1210123635
5Westfriesland/SEW D2210123132
6Schagen D1#310225551
7DSS D3#310225273
8JuRo Unirek/VZV D2200202848
9St. George D1300304766