Speelsters

Mila Bakker, Tessa Jonkman, Nikki Koelemeijer, Nina van Os, Jelena Ostojic, Milou Schouten, Yasmin Wiewel

Coach / Begeleiding

Rene Schouten
Beka Berak

Trainers

Beka Berak

Teamsponsors

Programma

WanneerThuisUitLocatie
Za 19 januari - 11:45JuRo Unirek/VZV D2Spartanen D1Zijveld, 't
Za 19 januari - 16:25Excelsior '53 D1#A & O D1Kloet, de
Zo 20 januari - 12:10DSS D3#Schagen D1#Waterakkers, de
Zo 20 januari - 15:00Westfriezen D2St. George D1Zwaag
WanneerThuisUitLocatie
Za 26 januari - 12:10Spartanen D1Excelsior '53 D1#Westfrieslandhal/De Bloesem
Za 26 januari - 16:00Westfriesland/SEW D2St. George D1Dres, de
Zo 27 januari - 11:35A & O D1DSS D3#Oosterhout
Zo 27 januari - 11:40Schagen D1#Westfriezen D2Spartahal, de
WanneerThuisUitLocatie
Za 02 februari - 14:00Westfriesland/SEW D2JuRo Unirek/VZV D2Dres, de
Za 02 februari - 14:40DSS D3#Spartanen D1Waterakkers, de
Za 02 februari - 15:30Westfriezen D2A & O D1Zwaag
Zo 03 februari - 11:05St. George D1Schagen D1#Koggenhal
WanneerThuisUitLocatie
Za 09 februari - 10:20Spartanen D1Westfriezen D2Westfrieslandhal/De Bloesem
Zo 10 februari - 10:30JuRo Unirek/VZV D2Excelsior '53 D1#Zijveld, 't
Zo 10 februari - 11:35A & O D1St. George D1Oosterhout
Zo 10 februari - 12:35Schagen D1#Westfriesland/SEW D2Spartahal, de
WanneerThuisUitLocatie
Za 02 maart - 12:45Westfriesland/SEW D2Excelsior '53 D1#Dres, de
Za 02 maart - 12:50DSS D3#JuRo Unirek/VZV D2Waterakkers, de
Zo 03 maart - 12:00St. George D1Spartanen D1Koggenhal
Zo 03 maart - 12:35Schagen D1#A & O D1Spartahal, de
WanneerThuisUitLocatie
Za 09 maart - 11:45JuRo Unirek/VZV D2Westfriezen D2Zijveld, 't
Za 09 maart - 14:10Spartanen D1Schagen D1#Kreek, de
Za 09 maart - 16:20Westfriesland/SEW D2A & O D1Dres, de
Zo 10 maart - 12:30Excelsior '53 D1#DSS D3#Kloet, de
WanneerThuisUitLocatie
Za 16 maart - 13:45Westfriezen D2Excelsior '53 D1#Zwaag
Zo 17 maart - 10:00St. George D1JuRo Unirek/VZV D2Koggenhal
Zo 17 maart - 10:45A & O D1Spartanen D1Oosterhout
Zo 17 maart - 12:30DSS D3#Westfriesland/SEW D2Waterakkers, de
WanneerThuisUitLocatie
Za 23 maart - 09:00Spartanen D1Westfriesland/SEW D2Westfrieslandhal/De Bloesem
Za 23 maart - 14:45Westfriezen D2DSS D3#Zwaag
Zo 24 maart - 10:00St. George D1Excelsior '53 D1#Koggenhal
Zo 24 maart - 13:35Schagen D1#JuRo Unirek/VZV D2Spartahal, de

Tussenstand veld

#TeamGWGLVP+-
1KSV D177001413453
2Tornado D175021010763
3A & O D17502109874
4Con Zelo D1#740388556
5DSS D3#7403810897
6Westfriesland/SEW D2720545988
7J.H.C. D17106264116
8Jupiter '76 D1#7007028136

Tussenstand zaal

#TeamGWGLVP+-
1Excelsior '53 D1#88001612587
2Westfriezen D2870114176111
3Schagen D1#850310125104
4Westfriesland/SEW D284048119131
5DSS D3#83056154173
6Spartanen D172054107134
7St. George D182064114135
8A & O D1110022821
9JuRo Unirek/VZV D280080125177