Speelsters

Romy Mol, Juna Spruit, Indy Zwaan, Joset Schouten, Marit Jong, Abby Kammenga, Nola Kok, Sara Kok

Coach / Begeleiding

Esther Zwaan
Mariska Schouten

Trainers

Rosan Wenker

Programma

WanneerThuisUitLocatie
Za 17 november - 10:00Spartanen F1D.T.S. '48 F2Westfrieslandhal/De Bloesem
Za 17 november - 11:30Commandeur/VVW F1St. George F1#Dars, de
Za 17 november - 15:45Vido F1Meteoor F1Vido/Beuk de
WanneerThuisUitLocatie
Za 24 november - 10:00St. George F1#SV De Valken F1Spierdijk gymzaal
Za 24 november - 11:30Commandeur/VVW F1Westfriesland/SEW F2#Dars, de
Zo 25 november - 10:30D.T.S. '48 F2Vido F1Sluis, de
WanneerThuisUitLocatie
Za 01 december - 09:00Spartanen F1St. George F1#Westfrieslandhal/De Bloesem
Za 01 december - 12:00D.T.S. '48 F2Meteoor F1Sluis, de
Zo 02 december - 10:45SV De Valken F1Westfriesland/SEW F2#Banne, de
WanneerThuisUitLocatie
Za 08 december - 10:00Westfriesland/SEW F2#Spartanen F1Dres, de
Za 08 december - 10:00St. George F1#Vido F1Spierdijk gymzaal
Za 08 december - 11:30Commandeur/VVW F1Meteoor F1Dars, de
WanneerThuisUitLocatie
Za 15 december - 15:00Vido F1Westfriesland/SEW F2#Vido/Beuk de
Za 15 december - 16:45D.T.S. '48 F2St. George F1#Sluis, de
Zo 16 december - 10:00SV De Valken F1Commandeur/VVW F1Banne, de
WanneerThuisUitLocatie
Za 05 januari - 09:00Spartanen F1Commandeur/VVW F1Westfrieslandhal/De Bloesem
Za 05 januari - 14:00D.T.S. '48 F2Westfriesland/SEW F2#Sluis, de
WanneerThuisUitLocatie
Za 12 januari - 09:15Commandeur/VVW F1Vido F1Dars, de
Za 12 januari - 10:00St. George F1#Meteoor F1Spierdijk gymzaal
Zo 13 januari - 09:30SV De Valken F1Spartanen F1Banne, de
WanneerThuisUitLocatie
Za 19 januari - 10:00St. George F1#Westfriesland/SEW F2#Spierdijk gymzaal
Za 19 januari - 15:30Vido F1SV De Valken F1Vido/Beuk de
Zo 20 januari - 13:15Meteoor F1Spartanen F1Weijver, de
WanneerThuisUitLocatie
Za 26 januari - 09:30Spartanen F1Vido F1Westfrieslandhal/De Bloesem
Za 26 januari - 11:15Westfriesland/SEW F2#Meteoor F1Dres, de
Zo 27 januari - 09:30SV De Valken F1D.T.S. '48 F2Banne, de
WanneerThuisUitLocatie
Za 02 februari - 10:00St. George F1#Commandeur/VVW F1Spierdijk gymzaal
Za 02 februari - 12:00D.T.S. '48 F2Spartanen F1Sluis, de
Zo 03 februari - 10:00Meteoor F1Vido F1Weijver, de
WanneerThuisUitLocatie
Za 09 februari - 14:45Vido F1D.T.S. '48 F2Vido/Beuk de
Za 09 februari - 16:30Westfriesland/SEW F2#Commandeur/VVW F1Dres, de
Zo 10 februari - 11:00SV De Valken F1St. George F1#Banne, de
WanneerThuisUitLocatie
Zo 24 februari - 09:30Meteoor F1SV De Valken F1Weijver, de
Zo 24 februari - 11:45D.T.S. '48 F2Commandeur/VVW F1Sluis, de
WanneerThuisUitLocatie
Za 02 maart - 10:00St. George F1#Spartanen F1Spierdijk gymzaal
Za 02 maart - 11:15Westfriesland/SEW F2#SV De Valken F1Dres, de
Zo 03 maart - 10:00Meteoor F1D.T.S. '48 F2Weijver, de
WanneerThuisUitLocatie
Za 09 maart - 09:00Spartanen F1Westfriesland/SEW F2#Westfrieslandhal/De Bloesem
Za 09 maart - 15:00Vido F1St. George F1#Vido/Beuk de
Zo 10 maart - 09:30Meteoor F1Commandeur/VVW F1Weijver, de
WanneerThuisUitLocatie
Za 16 maart - 11:15Westfriesland/SEW F2#Vido F1Dres, de
Za 16 maart - 11:30Commandeur/VVW F1SV De Valken F1Dars, de
Za 16 maart - 12:15St. George F1#D.T.S. '48 F2Spierdijk gymzaal
WanneerThuisUitLocatie
Za 23 maart - 11:15Westfriesland/SEW F2#D.T.S. '48 F2Dres, de
Za 23 maart - 11:30Commandeur/VVW F1Spartanen F1Dars, de
Za 23 maart - 16:00SV De Valken F1Meteoor F1Banne, de

Tussenstand veld

#TeamGWGLVP+-
1Z.A.P. F17700149741
2Geel Zwart F1#7502107353
3Westfriesland/SEW F2#740389057
4JuRo Unirek/VZV F1740387449
5Hollandia T F1731376769
6Niedorp F1721454654
7Geel Zwart F2710621975
8Schagen F2710622896

Tussenstand zaal

#TeamGWGLVP+-
1Meteoor F1330065316
2Vido F1330064220
3SV De Valken F1320143232
4Commandeur/VVW F1210121715
5Westfriesland/SEW F2#210122329
6St. George F1#200201318
7D.T.S. '48 F220020816
8Spartanen F1300301860