Speelsters

Mirjam Beerepoot (K), Anneloes de Boer, Esther Ham, Loes Hoefman-Verbeek, Miranda Sijm-Ketzer, Nancy Tims, Natasja de Boer, Tojana van Diepen-Pronk, Annemiek Schilder, Elina Besseling, Ellen Entius, Leslie Hoogland

Coach / Begeleiding

Marco de Boer

Trainers

Teamsponsors

Programma

WanneerThuisUitLocatie
Ma 19 november - 19:00Victoria O DMW2Sporting Andijk DMW1Stap, de
Ma 19 november - 19:00Tornado DMW4Hugo Girls DMW2Waardergolf
Ma 19 november - 19:00Hauwert DMW2Commandeur/VVW DMW4Dres, de
Ma 19 november - 20:00S.C. Dynamo DMW2Westfriesland/SEW DMW2Mijse, de
Wo 21 november - 20:30Excelsior '53 DMW1Vido DMW5Kloet, de
WanneerThuisUitLocatie
Ma 26 november - 19:00Westfriesland/SEW DMW2Tornado DMW4Dres, de
Ma 26 november - 19:00Sporting Andijk DMW1S.C. Dynamo DMW2Klamp. de
Di 27 november - 21:00Hugo Girls DMW2Commandeur/VVW DMW4Sportcentrum Noorderend
Di 27 november - 21:30Vido DMW5Victoria O DMW2Vaart de
Wo 28 november - 20:30Excelsior '53 DMW1Hauwert DMW2Kloet, de
WanneerThuisUitLocatie
Ma 03 december - 21:00Commandeur/VVW DMW4Victoria O DMW2Dars, de
WanneerThuisUitLocatie
Ma 10 december - 19:00Victoria O DMW2Excelsior '53 DMW1Stap, de
Ma 10 december - 19:00Hauwert DMW2Hugo Girls DMW2Dres, de
Ma 10 december - 20:00S.C. Dynamo DMW2Vido DMW5Mijse, de
Ma 10 december - 21:00Commandeur/VVW DMW4Westfriesland/SEW DMW2Dars, de
Wo 12 december - 21:05Tornado DMW4Sporting Andijk DMW1Waardergolf
WanneerThuisUitLocatie
Ma 07 januari - 19:00Sporting Andijk DMW1Commandeur/VVW DMW4Klamp. de
Ma 07 januari - 19:00Victoria O DMW2Hauwert DMW2Stap, de
Ma 07 januari - 20:00Westfriesland/SEW DMW2Hugo Girls DMW2Dres, de
Ma 07 januari - 20:00Vido DMW5Tornado DMW4Vido/Beuk de
Wo 09 januari - 20:30Excelsior '53 DMW1S.C. Dynamo DMW2Kloet, de
WanneerThuisUitLocatie
Ma 14 januari - 19:00Westfriesland/SEW DMW2Hauwert DMW2Dres, de
Ma 14 januari - 19:00Tornado DMW4Excelsior '53 DMW1Waardergolf
Ma 14 januari - 19:00S.C. Dynamo DMW2Victoria O DMW2Mijse, de
Ma 14 januari - 21:00Commandeur/VVW DMW4Vido DMW5Dars, de
Di 15 januari - 21:00Hugo Girls DMW2Sporting Andijk DMW1Sportcentrum Noorderend
WanneerThuisUitLocatie
Ma 21 januari - 19:00Hauwert DMW2S.C. Dynamo DMW2Dres, de
Ma 21 januari - 19:00Victoria O DMW2Tornado DMW4Stap, de
Ma 21 januari - 20:30Sporting Andijk DMW1Westfriesland/SEW DMW2Klamp. de
Ma 21 januari - 21:00Commandeur/VVW DMW4Excelsior '53 DMW1Dars, de
Di 22 januari - 21:30Vido DMW5Hugo Girls DMW2Vaart de
WanneerThuisUitLocatie
Ma 28 januari - 19:00Victoria O DMW2Commandeur/VVW DMW4Stap, de
Ma 28 januari - 20:00S.C. Dynamo DMW2Tornado DMW4Mijse, de
Ma 28 januari - 20:00Hauwert DMW2Sporting Andijk DMW1Dres, de
Di 29 januari - 21:30Vido DMW5Westfriesland/SEW DMW2Vaart de
Wo 30 januari - 20:30Excelsior '53 DMW1Hugo Girls DMW2Kloet, de
WanneerThuisUitLocatie
Ma 04 februari - 19:00Sporting Andijk DMW1Vido DMW5Klamp. de
Ma 04 februari - 19:00Westfriesland/SEW DMW2Excelsior '53 DMW1Dres, de
Ma 04 februari - 21:00Commandeur/VVW DMW4S.C. Dynamo DMW2Dars, de
Di 05 februari - 21:00Hugo Girls DMW2Victoria O DMW2Sportcentrum Noorderend
Wo 06 februari - 19:00Tornado DMW4Hauwert DMW2Waardergolf
WanneerThuisUitLocatie
Ma 11 februari - 19:00Victoria O DMW2Westfriesland/SEW DMW2Stap, de
Ma 11 februari - 19:00S.C. Dynamo DMW2Hugo Girls DMW2Mijse, de
Ma 11 februari - 20:00Hauwert DMW2Vido DMW5Dres, de
Wo 13 februari - 20:30Excelsior '53 DMW1Sporting Andijk DMW1Kloet, de
Wo 13 februari - 21:00Commandeur/VVW DMW4Tornado DMW4Dars, de
WanneerThuisUitLocatie
Ma 25 februari - 19:00Westfriesland/SEW DMW2S.C. Dynamo DMW2Dres, de
Ma 25 februari - 19:30Sporting Andijk DMW1Victoria O DMW2Klamp. de
Di 26 februari - 20:30Vido DMW5Excelsior '53 DMW1Vaart de
Wo 27 februari - 19:00Hugo Girls DMW2Tornado DMW4Sportcentrum Noorderend
Wo 27 februari - 21:00Commandeur/VVW DMW4Hauwert DMW2Dars, de
WanneerThuisUitLocatie
Ma 04 maart - 19:00Tornado DMW4Westfriesland/SEW DMW2Waardergolf
Ma 04 maart - 19:00Victoria O DMW2Vido DMW5Stap, de
Ma 04 maart - 19:00S.C. Dynamo DMW2Sporting Andijk DMW1Mijse, de
Ma 04 maart - 20:00Hauwert DMW2Excelsior '53 DMW1Dres, de
Ma 04 maart - 21:00Commandeur/VVW DMW4Hugo Girls DMW2Dars, de
WanneerThuisUitLocatie
Ma 11 maart - 19:00Sporting Andijk DMW1Tornado DMW4Klamp. de
Ma 11 maart - 20:00Westfriesland/SEW DMW2Commandeur/VVW DMW4Dres, de
Ma 11 maart - 20:00Vido DMW5S.C. Dynamo DMW2Vido/Beuk de
Wo 13 maart - 19:00Hugo Girls DMW2Hauwert DMW2Sportcentrum Noorderend
Wo 13 maart - 20:30Excelsior '53 DMW1Victoria O DMW2Kloet, de
WanneerThuisUitLocatie
Ma 18 maart - 19:00Hauwert DMW2Victoria O DMW2Dres, de
Ma 18 maart - 19:00Tornado DMW4Vido DMW5Waardergolf
Ma 18 maart - 20:00S.C. Dynamo DMW2Excelsior '53 DMW1Mijse, de
Ma 18 maart - 21:00Commandeur/VVW DMW4Sporting Andijk DMW1Dars, de
Di 19 maart - 21:00Hugo Girls DMW2Westfriesland/SEW DMW2Sportcentrum Noorderend
WanneerThuisUitLocatie
Ma 25 maart - 19:00Hauwert DMW2Westfriesland/SEW DMW2Dres, de
Ma 25 maart - 19:00Victoria O DMW2S.C. Dynamo DMW2Stap, de
Ma 25 maart - 20:30Sporting Andijk DMW1Hugo Girls DMW2Klamp. de
Di 26 maart - 20:30Vido DMW5Commandeur/VVW DMW4Vaart de
Wo 27 maart - 20:30Excelsior '53 DMW1Tornado DMW4Kloet, de
WanneerThuisUitLocatie
Ma 01 april - 19:00Westfriesland/SEW DMW2Sporting Andijk DMW1Dres, de
Ma 01 april - 19:00S.C. Dynamo DMW2Hauwert DMW2Mijse, de
Ma 01 april - 19:00Tornado DMW4Victoria O DMW2Waardergolf
Di 02 april - 20:00Hugo Girls DMW2Vido DMW5Sportcentrum Noorderend
Wo 03 april - 21:00Excelsior '53 DMW1Commandeur/VVW DMW4Kloet, de

Tussenstand zaal

#TeamGWGLVP+-
1S.C. Dynamo DMW2330066430
2Westfriesland/SEW DMW2330064329
3Sporting Andijk DMW1330063020
4Tornado DMW4320145520
5Victoria O DMW2210122421
6Excelsior '53 DMW1310223237
7Hauwert DMW2310221736
8Commandeur/VVW DMW4200202055
9Vido DMW5300301827
10Hugo Girls DMW2300302250