De spelregels:
- Iedereen graag een wit shirt aan, we werken met hesjes.
- Er wordt gespeeld op het verharde veld aan de Dres.
- Het eindsignaal is tevens het beginsignaal van de volgende wedstrijd.
- Bij gelijk eindige in de poule beslist het doelgemiddelde.
- Speelsters en spelers 10 minuten voor aanvang van de wedstrijd aanwezig zijn en melden bij je coach.
- Waardevolle spullen thuislaten, en de kleedkamer schoon achterlaten
Succes en veel plezier !
- F1-F2-F3-F4
- E1-E2-E3
- D2-D3-D4-D5
- D1-C2-C3-C4
- (teams 1 t/m 4)
- (teams 5 t/m 8)
- (teams 9 t/m 12)
- (team 13 t/m 16)
- Poule A
- Poule B
- Poule C
- Poule D
- 1 x 15 minuten
- 2 x 10 minuten
- 2 x 12 minuten
- 2 x 15 minuten
Woensdag 28 augustus
- Tijd
- 18.00 uur
- 18.00 uur
- 18.15 uur
- 18.15 uur
- 18.30 uur
- 18.50 uur
- 19.10 uur
- 19.35 uur
- 20.00 uur
- 20.30 uur
- Poule
- poule A
- poule A
- poule A
- poule A
- poule B
- poule B
- poule C
- poule C
- poule D
- poule D
- Teams
- Team 1 – Team 2
- Team 3 – Team 4
- Team 1 – Team 4
- Team 2 – Team 3
- Team 5 – Team 6
- Team 7 – Team 8
- Team 9 – Team 10
- Team 11 – Team 12
- Team 13 – Team 14
- Team 15 – Team 16
- Scheidsrechter
- Miranda Bosman
- Nanda Knol
- Miranda Bosman
- Nanda Knol
- Debora Hooyberg
- Debora Hooyberg
- Lyndi Mol
- Lyndi Mol
- Marvin Swart
- Sacha Knol
Donderdag 29 augustus
- Tijd
- 18.00 uur
- 18.00 uur
- 18.15 uur
- 18.15 uur
- 18.30 uur
- 18.50 uur
- 19.10 uur
- 19.35 uur
- 20.00 uur
- 20.30 uur
- Poule
- poule A
- poule A
- poule A
- poule A
- poule B
- poule B
- poule C
- poule C
- poule D
- poule D
- Teams
- Team 1 – Team 3
- Team 2 – Team 4
- Team 1 – Team 2
- Team 3 – Team 4
- Team 5 – Team 7
- Team 6 – Team 8
- Team 9 – Team 11
- Team 10 – Team 12
- Team 13 – Team 15
- Team 14 – Team 16
- Scheidsrechter
- Mariella Sjerps
- Miranda Bosman
- Mariella Sjerps
- Miranda Bosman
- Lyndi Mol
- Miranda Bosman
- Sacha Knol
- Sacha Knol
- Mariëlle de Moer
- Lyndi Mol
Vrijdag 30 augustus
- Tijd
- 17.30 uur
- 17.30 uur
- 17.45 uur
- 17.45 uur
- 18.00 uur
- 18.30 uur
- 18.50 uur
- 19.10 uur
- 19.35 uur
- 20.00 uur
- 20.30 uur
- Poule
- poule A
- poule A
- poule A
- poule A
- Poule Extra
- poule B
- poule B
- poule C
- poule C
- poule D
- poule D
- Teams
- Team 1 – Team 3
- Team 2 – Team 4
- Team 1 – Team 2
- Team 3 – Team 4
- G-team 1 – G-team 2
- Team 5 – Team 8
- Team 6 – Team 7
- Team 9 – Team 12
- Team 10 – Team 11
- Team 13 – Team 16
- Team 14 – Team 15
- Scheidsrechter
- Miranda Bosman
- Romy Poland
- Miranda Bosman
- Romy Poland
- Mariella Sjerps
- Debora Hooyberg
- Debora Hooyberg
- Sacha Knol
- Marvin Swart
- Marvin Swart
- Mariëlle de Moer