Speelsters

Coach / Begeleiding

Ronald van de Kamp
Coach dames 1

Miranda Hooiveld
Begeleiding dames 1

Emile Goossens
Coach dames 2

Barbara Burggraaf
Begeleiding dames 2

Trainers

Ronald van de Kamp
Emile Goossens
Jorien Kooij (keepsters)
Timo Beemster (kracht / conditie)

Verzorging / Fysio

Melissa Boersen
Afra de Vries
Esther Bijl
Maureen Vaalburg

Teamsponsors

Programma Dames 1 en 2

WanneerThuisUitLocatie
Za 17 november - 19:00Westfriesland/SEW DS1Geonius/V&L DS1Westfrieslandhal/De Bloesem
Za 17 november - 19:15de Tukkers DS1OTTO Work Force/VOC DS2Sporthal de Danne
Za 17 november - 19:30OTTO Work Force/VOC DS1Cabooter Group/HandbaL Venlo DS1Elzenhagen
Za 17 november - 19:30Boer'n Trots Kaas/DSVD DS1Borhave DS1Sporthal 't Hoge Vonder
Za 17 november - 20:30Westfriesland/SEW DS2Zenderen Vooruit/Bornerbroek DS1Westfrieslandhal/De Bloesem
Za 17 november - 20:45Foreholte DS1Morrenhof Jansen/Dalfsen DS1De Tulp
Za 17 november - 20:45JuRo Unirek/VZV DS1HV Quintus DS1Zijveld, 't
Zo 18 november - 12:30PCA/Kwiek DS2Havas DS1Tijenraan Sporthal
Zo 18 november - 13:00Geel Zwart DS1Vido DS1Multitreffer, de
Zo 18 november - 13:00Commandeur/VVW DS1Gastvrij/Wijhe '92 DS1Dars, de
Zo 18 november - 13:30Tabak Installatietechn./D.O.S. DS1D.S.O. DS1De Klabbe
WanneerThuisUitLocatie
Za 24 november - 19:00Boer'n Trots Kaas/DSVD DS1Morrenhof Jansen/Dalfsen DS1Sporthal 't Hoge Vonder
Za 24 november - 19:00Havas DS1Tabak Installatietechn./D.O.S. DS1Stedenwijk
Za 24 november - 19:00Westfriesland/SEW DS1Borhave DS1Westfrieslandhal/De Bloesem
Za 24 november - 19:30Vido DS1Commandeur/VVW DS1Vido/Beuk de
Za 24 november - 19:30Zenderen Vooruit/Bornerbroek DS1PCA/Kwiek DS2Sporthal 't Wooldrik
Za 24 november - 19:45D.S.O. DS1Geel Zwart DS1Slenk, de
Za 24 november - 20:15HV Quintus DS1Geonius/V&L DS1Eekhout Hal
Za 24 november - 20:15Gastvrij/Wijhe '92 DS1de Tukkers DS1Lange Slag de
Za 24 november - 20:30Westfriesland/SEW DS2OTTO Work Force/VOC DS2Westfrieslandhal/De Bloesem
Za 24 november - 20:45JuRo Unirek/VZV DS1OTTO Work Force/VOC DS1Zijveld, 't
Za 24 november - 20:45Foreholte DS1Cabooter Group/HandbaL Venlo DS1De Tulp
WanneerThuisUitLocatie
Za 01 december - 18:30HV Quintus DS1Westfriesland/SEW DS1Eekhout Hal
Za 01 december - 19:15de Tukkers DS1Vido DS1Sporthal de Danne
Za 01 december - 19:15OTTO Work Force/VOC DS2Gastvrij/Wijhe '92 DS1Elzenhagen
Zo 02 december - 12:30PCA/Kwiek DS2Westfriesland/SEW DS2Tijenraan Sporthal
Zo 02 december - 13:00Commandeur/VVW DS1D.S.O. DS1Dars, de
Zo 02 december - 13:00Geel Zwart DS1Havas DS1Multitreffer, de
Zo 02 december - 13:30Tabak Installatietechn./D.O.S. DS1Zenderen Vooruit/Bornerbroek DS1De Klabbe
WanneerThuisUitLocatie
Za 08 december - 19:00Havas DS1Commandeur/VVW DS1Stedenwijk
Za 08 december - 19:00Boer'n Trots Kaas/DSVD DS1Geonius/V&L DS1Sporthal 't Hoge Vonder
Za 08 december - 19:00Westfriesland/SEW DS2Tabak Installatietechn./D.O.S. DS1Westfrieslandhal/De Bloesem
Za 08 december - 19:30Zenderen Vooruit/Bornerbroek DS1Geel Zwart DS1Sporthal 't Wooldrik
Za 08 december - 19:30Vido DS1Gastvrij/Wijhe '92 DS1Vido/Beuk de
Za 08 december - 19:45D.S.O. DS1de Tukkers DS1Slenk, de
Zo 09 december - 12:30PCA/Kwiek DS2OTTO Work Force/VOC DS2Tijenraan Sporthal
WanneerThuisUitLocatie
Za 15 december - 19:00Morrenhof Jansen/Dalfsen DS1Westfriesland/SEW DS1Trefkoele de
Za 15 december - 19:00Borhave DS1HV Quintus DS1Sporthal 't Wooldrik
Za 15 december - 19:15de Tukkers DS1Havas DS1Sporthal de Danne
Za 15 december - 19:30OTTO Work Force/VOC DS1Foreholte DS1Elzenhagen
Za 15 december - 19:30Geonius/V&L DS1JuRo Unirek/VZV DS1Glanerbrook
Za 15 december - 20:15Gastvrij/Wijhe '92 DS1D.S.O. DS1Lange Slag de
Za 15 december - 20:45Cabooter Group/HandbaL Venlo DS1Boer'n Trots Kaas/DSVD DS1Craneveld
Za 15 december - 20:55OTTO Work Force/VOC DS2Vido DS1Elzenhagen
Zo 16 december - 13:00Geel Zwart DS1Westfriesland/SEW DS2Multitreffer, de
Zo 16 december - 13:00Commandeur/VVW DS1Zenderen Vooruit/Bornerbroek DS1Dars, de
Zo 16 december - 13:30Tabak Installatietechn./D.O.S. DS1PCA/Kwiek DS2De Klabbe
WanneerThuisUitLocatie
Za 05 januari - 19:15OTTO Work Force/VOC DS2Tabak Installatietechn./D.O.S. DS1Elzenhagen
Za 05 januari - 19:15de Tukkers DS1Zenderen Vooruit/Bornerbroek DS1Sporthal de Danne
Za 05 januari - 19:30Vido DS1D.S.O. DS1Vido/Beuk de
Za 05 januari - 20:15Gastvrij/Wijhe '92 DS1Havas DS1Lange Slag de
Zo 06 januari - 13:00Geel Zwart DS1PCA/Kwiek DS2Multitreffer, de
Zo 06 januari - 13:00Commandeur/VVW DS1Westfriesland/SEW DS2Dars, de
WanneerThuisUitLocatie
Za 12 januari - 19:00Havas DS1Vido DS1Stedenwijk
Za 12 januari - 19:00Boer'n Trots Kaas/DSVD DS1OTTO Work Force/VOC DS1Sporthal 't Hoge Vonder
Za 12 januari - 19:00Morrenhof Jansen/Dalfsen DS1HV Quintus DS1Trefkoele de
Za 12 januari - 19:00Westfriesland/SEW DS1Cabooter Group/HandbaL Venlo DS1Westfrieslandhal/De Bloesem
Za 12 januari - 19:30Geonius/V&L DS1Borhave DS1Glanerbrook
Za 12 januari - 19:30Zenderen Vooruit/Bornerbroek DS1Gastvrij/Wijhe '92 DS1Sporthal 't Wooldrik
Za 12 januari - 19:45D.S.O. DS1OTTO Work Force/VOC DS2Slenk, de
Za 12 januari - 20:30Westfriesland/SEW DS2de Tukkers DS1Westfrieslandhal/De Bloesem
Za 12 januari - 20:45JuRo Unirek/VZV DS1Foreholte DS1Zijveld, 't
Zo 13 januari - 12:30PCA/Kwiek DS2Commandeur/VVW DS1Tijenraan Sporthal
Zo 13 januari - 13:30Tabak Installatietechn./D.O.S. DS1Geel Zwart DS1De Klabbe
WanneerThuisUitLocatie
Za 19 januari - 19:00Morrenhof Jansen/Dalfsen DS1Geonius/V&L DS1Trefkoele de
Za 19 januari - 19:15de Tukkers DS1PCA/Kwiek DS2Sporthal de Danne
Za 19 januari - 19:30Vido DS1Zenderen Vooruit/Bornerbroek DS1Vido/Beuk de
Za 19 januari - 19:30OTTO Work Force/VOC DS1Westfriesland/SEW DS1Elzenhagen
Za 19 januari - 19:45D.S.O. DS1Havas DS1Slenk, de
Za 19 januari - 20:15Gastvrij/Wijhe '92 DS1Westfriesland/SEW DS2Lange Slag de
Za 19 januari - 20:45Cabooter Group/HandbaL Venlo DS1HV Quintus DS1Craneveld
Za 19 januari - 20:45JuRo Unirek/VZV DS1Borhave DS1Zijveld, 't
Za 19 januari - 20:45Foreholte DS1Boer'n Trots Kaas/DSVD DS1De Tulp
Za 19 januari - 20:55OTTO Work Force/VOC DS2Geel Zwart DS1Elzenhagen
Zo 20 januari - 13:00Commandeur/VVW DS1Tabak Installatietechn./D.O.S. DS1Dars, de
WanneerThuisUitLocatie
Za 26 januari - 19:00Westfriesland/SEW DS1Foreholte DS1Westfrieslandhal/De Bloesem
Za 26 januari - 19:00Havas DS1OTTO Work Force/VOC DS2Stedenwijk
Za 26 januari - 19:30Zenderen Vooruit/Bornerbroek DS1D.S.O. DS1Sporthal 't Wooldrik
Za 26 januari - 19:30Geonius/V&L DS1Cabooter Group/HandbaL Venlo DS1Glanerbrook
Za 26 januari - 20:15HV Quintus DS1OTTO Work Force/VOC DS1Eekhout Hal
Za 26 januari - 20:30Westfriesland/SEW DS2Vido DS1Westfrieslandhal/De Bloesem
Za 26 januari - 20:45JuRo Unirek/VZV DS1Boer'n Trots Kaas/DSVD DS1Zijveld, 't
Zo 27 januari - 12:30PCA/Kwiek DS2Gastvrij/Wijhe '92 DS1Tijenraan Sporthal
Zo 27 januari - 13:00Borhave DS1Morrenhof Jansen/Dalfsen DS1Sporthal 't Wooldrik
Zo 27 januari - 13:00Geel Zwart DS1Commandeur/VVW DS1Multitreffer, de
Zo 27 januari - 13:30Tabak Installatietechn./D.O.S. DS1de Tukkers DS1De Klabbe
WanneerThuisUitLocatie
Za 02 februari - 19:00Morrenhof Jansen/Dalfsen DS1JuRo Unirek/VZV DS1Trefkoele de
Za 02 februari - 19:00Havas DS1Zenderen Vooruit/Bornerbroek DS1Stedenwijk
Za 02 februari - 19:00Boer'n Trots Kaas/DSVD DS1Westfriesland/SEW DS1Sporthal 't Hoge Vonder
Za 02 februari - 19:15de Tukkers DS1Geel Zwart DS1Sporthal de Danne
Za 02 februari - 19:30Vido DS1PCA/Kwiek DS2Vido/Beuk de
Za 02 februari - 19:30OTTO Work Force/VOC DS1Geonius/V&L DS1Elzenhagen
Za 02 februari - 19:45D.S.O. DS1Westfriesland/SEW DS2Slenk, de
Za 02 februari - 20:00Foreholte DS1HV Quintus DS1De Tulp
Za 02 februari - 20:15Gastvrij/Wijhe '92 DS1Tabak Installatietechn./D.O.S. DS1Lange Slag de
Za 02 februari - 20:45Cabooter Group/HandbaL Venlo DS1Borhave DS1Craneveld
Za 02 februari - 20:55OTTO Work Force/VOC DS2Commandeur/VVW DS1Elzenhagen
WanneerThuisUitLocatie
Za 09 februari - 19:00Westfriesland/SEW DS2Havas DS1Westfrieslandhal/De Bloesem
Za 09 februari - 19:15de Tukkers DS1Commandeur/VVW DS1Sporthal de Danne
Za 09 februari - 19:30Zenderen Vooruit/Bornerbroek DS1OTTO Work Force/VOC DS2Sporthal 't Wooldrik
Za 09 februari - 19:30Geonius/V&L DS1Foreholte DS1Glanerbrook
Za 09 februari - 20:15HV Quintus DS1Boer'n Trots Kaas/DSVD DS1Eekhout Hal
Za 09 februari - 20:45JuRo Unirek/VZV DS1Westfriesland/SEW DS1Zijveld, 't
Zo 10 februari - 12:30PCA/Kwiek DS2D.S.O. DS1Tijenraan Sporthal
Zo 10 februari - 13:00Borhave DS1OTTO Work Force/VOC DS1Sporthal 't Wooldrik
Zo 10 februari - 13:00Geel Zwart DS1Gastvrij/Wijhe '92 DS1Multitreffer, de
Zo 10 februari - 13:30Tabak Installatietechn./D.O.S. DS1Vido DS1De Klabbe
Zo 10 februari - 14:00Morrenhof Jansen/Dalfsen DS1Cabooter Group/HandbaL Venlo DS1Trefkoele de
WanneerThuisUitLocatie
Za 16 februari - 19:00Havas DS1PCA/Kwiek DS2Stedenwijk
Za 16 februari - 19:00Westfriesland/SEW DS1HV Quintus DS1Westfrieslandhal/De Bloesem
Za 16 februari - 19:30Zenderen Vooruit/Bornerbroek DS1Westfriesland/SEW DS2Sporthal 't Wooldrik
Za 16 februari - 19:30OTTO Work Force/VOC DS1Morrenhof Jansen/Dalfsen DS1Elzenhagen
Za 16 februari - 19:30Vido DS1Geel Zwart DS1Vido/Beuk de
Za 16 februari - 19:30Geonius/V&L DS1Boer'n Trots Kaas/DSVD DS1Glanerbrook
Za 16 februari - 19:45D.S.O. DS1Tabak Installatietechn./D.O.S. DS1Slenk, de
Za 16 februari - 20:15Gastvrij/Wijhe '92 DS1Commandeur/VVW DS1Lange Slag de
Za 16 februari - 20:45JuRo Unirek/VZV DS1Cabooter Group/HandbaL Venlo DS1Zijveld, 't
Za 16 februari - 20:45Foreholte DS1Borhave DS1De Tulp
Za 16 februari - 20:55OTTO Work Force/VOC DS2de Tukkers DS1Elzenhagen
WanneerThuisUitLocatie
Za 23 februari - 19:00Borhave DS1Boer'n Trots Kaas/DSVD DS1Sporthal 't Wooldrik
Za 23 februari - 19:00HV Quintus DS1JuRo Unirek/VZV DS1Eekhout Hal
Za 23 februari - 19:00Morrenhof Jansen/Dalfsen DS1Foreholte DS1Trefkoele de
Za 23 februari - 19:30Geonius/V&L DS1Westfriesland/SEW DS1Glanerbrook
Za 23 februari - 20:00Cabooter Group/HandbaL Venlo DS1OTTO Work Force/VOC DS1Craneveld
WanneerThuisUitLocatie
Za 09 maart - 19:15OTTO Work Force/VOC DS2Westfriesland/SEW DS2Elzenhagen
Za 09 maart - 19:15de Tukkers DS1Gastvrij/Wijhe '92 DS1Sporthal de Danne
Zo 10 maart - 12:30PCA/Kwiek DS2Zenderen Vooruit/Bornerbroek DS1Tijenraan Sporthal
Zo 10 maart - 13:00Commandeur/VVW DS1Vido DS1Dars, de
Zo 10 maart - 13:00Geel Zwart DS1D.S.O. DS1Multitreffer, de
Zo 10 maart - 13:30Tabak Installatietechn./D.O.S. DS1Havas DS1De Klabbe
WanneerThuisUitLocatie
Za 16 maart - 19:00Westfriesland/SEW DS2PCA/Kwiek DS2Westfrieslandhal/De Bloesem
Za 16 maart - 19:00Havas DS1Geel Zwart DS1Stedenwijk
Za 16 maart - 19:30Zenderen Vooruit/Bornerbroek DS1Tabak Installatietechn./D.O.S. DS1Sporthal 't Wooldrik
Za 16 maart - 19:30Vido DS1de Tukkers DS1Vido/Beuk de
Za 16 maart - 19:45D.S.O. DS1Commandeur/VVW DS1Slenk, de
Za 16 maart - 20:15Gastvrij/Wijhe '92 DS1OTTO Work Force/VOC DS2Lange Slag de
WanneerThuisUitLocatie
Za 23 maart - 19:15de Tukkers DS1D.S.O. DS1Sporthal de Danne
Za 23 maart - 19:15OTTO Work Force/VOC DS2PCA/Kwiek DS2Elzenhagen
Za 23 maart - 20:15Gastvrij/Wijhe '92 DS1Vido DS1Lange Slag de
Zo 24 maart - 13:00Commandeur/VVW DS1Havas DS1Dars, de
Zo 24 maart - 13:00Geel Zwart DS1Zenderen Vooruit/Bornerbroek DS1Multitreffer, de
Zo 24 maart - 13:30Tabak Installatietechn./D.O.S. DS1Westfriesland/SEW DS2De Klabbe
WanneerThuisUitLocatie
Za 06 april - 19:00Westfriesland/SEW DS2Geel Zwart DS1Dres, de
Za 06 april - 19:00Havas DS1de Tukkers DS1Stedenwijk
Za 06 april - 19:30Zenderen Vooruit/Bornerbroek DS1Commandeur/VVW DS1Sporthal 't Wooldrik
Za 06 april - 19:30Vido DS1OTTO Work Force/VOC DS2Vido/Beuk de
Za 06 april - 19:45D.S.O. DS1Gastvrij/Wijhe '92 DS1Slenk, de
Zo 07 april - 12:30PCA/Kwiek DS2Tabak Installatietechn./D.O.S. DS1Tijenraan Sporthal

Tussenstand Dames 1

#TeamGWGLVP+-
1OTTO Work Force/VOC DS1880016320200
2HV Quintus DS1760112230154
3Cabooter Group/HandbaL Venlo DS1860212254202
4Geonius/V&L DS174038184187
5JuRo Unirek/VZV DS184048199219
6Boer'n Trots Kaas/DSVD DS173046160220
7Morrenhof Jansen/Dalfsen DS183056205188
8Borhave DS183056202229
9Westfriesland/SEW DS170161139209
10Foreholte DS180171185270

Tussenstand Dames 2

#TeamGWGLVP+-
1de Tukkers DS1660012163116
2Geel Zwart DS1650110179147
3Havas DS164028154146
4OTTO Work Force/VOC DS263127176154
5Commandeur/VVW DS163127151134
6Westfriesland/SEW DS263127137127
7Zenderen Vooruit/Bornerbroek DS162135140137
8Tabak Installatietechn./D.O.S. DS162135115149
9D.S.O. DS162044155151
10PCA/Kwiek DS262044141163
11Gastvrij/Wijhe '92 DS161143130143
12Vido DS160060113187
#TeamGWGLVP+-
1HV Quintus DS2110023922
2JuRo Unirek/VZV DS2110023418
3KRAS/Volendam DS1110022913
4PSV Handbal DS1110022813
5Sima Sport/Ventura DS1110022411
6Anytime Fitness / BFC DS1110023018
7Green Park Aalsmeer DS1110024030
8Havas DS1110023222
9D.S.V.D. DS2110023020
10Bevo HC DS2110022921
11De Sprint DS1110022820
12Overwetering DS1110022517
13B&B Healthcare/Hercules DS 1110023023
14Habo '95 DS1110022316
15PCA/Kwiek DS2110023529
16Cabooter Group/HandbaL Venlo DS2110022721
17Foreholte DS2110023429
18Dongen DS1110022420
19BSAC DS1110022623
20Westfriesland/SEW DS2110022623
21PCA/Kwiek DS1110022320
22Z.A.P. DS1110022524
23DFS Arnhem DS1110022120
24JD Techniek/Hurry Up DS1110021918
25Boer'n Trots Kaas/DSVD DS1110021817
26Tornado DS1110021615
27Hellas DS1101012222
28WPK/Westlandia DS1101012222
29D.S.O. DS1100102425
30OBW DS1100102021
31Olympia HGL DS1100101819
32Zenderen Vooruit/Bornerbroek DS1100101718
33Meervogels'60 DS1100101516
34Vlug en Lenig DS2100102326
35Commandeur/VVW DS2100102326
36CVO DS1100102023
37United Breda DS1100102024
38Oliveo DS1100102934
39SV Nieuw Heeten DS1100102935
40Goodflooring-HMC/HVM DS1100102127
41WPK/Westlandia DS2100102330
42Margraten DS1100101623
43VHC '13 DS1100102129
44Dongen DS2100102028
45Wesepe DS1100101725
46Westsite DS1100103040
47U.S. DS1100102232
48T.V.O. DS1100102030
49LimMid DS1100101830
50Herpertz Bevo HC DS1100101328
51Westfriesland/SEW DS3100101834
52Commandeur/VVW DS1100101329
53WPK/Westlandia DS3100102239